WEBER-MLÝN.cz ESHOP WEBER-MLÝN.cz

HISTORIE A SOUČASNOST FIRMY WEBER - MLÝN.cz

Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz
Firma WEBER-MLÝN
sídlí v Hořovicích v objektu Josefa Dvorského mlýna, který byl v roce 1991 vrácen v restituci panu Miroslavu Weberovi. Ten zde začal podnikat nejprve v oblasti výroby šrotů, nákupu a prodeje obilí. Jeho otec Josef Weber se vrácení svého mlýna bohužel nedožil a zemřel v roce 1988.

Postupem času se sortiment rozrostl a firma se v současné době může pyšnit jednou maloobchodní prodejnou potravin a pěti prodejnami chovatelských potřeb. Kromě firemní v Hořovicích to jsou ještě prodejny v Berouně, v Příbrami a dvě v Praze.

Další důležitou součástí je velkoobchodní prodej s krmivy. Pan Weber získal exkluzivní práva na dovoz a distribuci špičkových krmiv od kanadského výrobce Champion Petfoods Ltd. Jsou to krmiva ACANA a ORIJEN, která si svou cestu k zákazníkům již našla a jsou velice vyhledávaná nejen odbornou veřejností, chovateli, ale i všemi milovníky psů a koček. Syn zakladatele této společnosti Peter Muhlenfeld navštěvuje každý rok sídlo firmy WEBER MLÝN na školení, kde informuje české i zahraniční obchodníky o změnách v produktech a předává zde své zkušenosti. Výrobce těchto krmiv své receptury stále zdokonaluje a přibližuje je tak čím dál více stravě, kterou by psi a kočky pojídali sami ve volné přírodě.

Firma WEBER-MLÝN se za dobu své existence úctyhodně rozrostla - z původních šesti na nynějších 30 zaměstnanců, kteří se snaží vyhovět tomu, co naši zákazníci potřebují. Jedním ze spokojených zákazníků, kterých zavítá do naší prodejny v Hořovicích průměrně 150 denně, je i herec Martin Zounar, nebo Zdeněk Srstka. Pravidelnými zákazníky jsou i policisté, kteří zásobují četné policejní stanice naší republiky. Firma se neustále rozvíjí a v roce 2010 dokončila jednu z dalších nových skladových hal.

Rozrostl se nejen počet zaměstnanců firmy, ale i rodina pana Webera. Ten se může pochlubit čtyřmi dětmi a třemi vnučkami.

Vztah k městu Hořovice vyjadřuje firma WEBER-MLÝN sponzorováním místních klubů a organizací (např. Hořovičtí kynologové; divizní fotbalový klub FC Hořovicko; ochotnické divadlo v Labi; charitativní akce, kde vždy naše firma vydražila např. několik obrazů s výtěžkem pro postižené a nemocné děti; musherské závody pod hradem Točník; cibulové jarmarky; EAGLE´S TJ Hořovice - floorballový klub apod.).

Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz


Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ACANA) | Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN) | Konzervy Prince pro psy a kočky
Biologicky vhodné granule pro psy a kočky | Hrudkovací a silikátové stelivo pro kočky | Papillon hračky, pelechy
WEBER-MLYN.cz - Výhradní dovozce krmiv značky Acana a Orijen. | Code and design by BlackWEB