WEBER-MLÝN.cz ESHOP WEBER-MLÝN.cz

HISTORIE A SOUČASNOST FIRMY WEBER - MLÝN.cz

Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz
Firma WEBER-MLÝN
sídlí v Hořovicích v objektu Josefa Dvorského mlýna, který byl v roce 1991 vrácen v restituci panu Miroslavu Weberovi. Ten zde začal podnikat nejprve v oblasti výroby šrotů či nákupu a prodeje obilí. Jeho otec Josef Weber se vrácení svého mlýna bohužel nedožil a zemřel v roce 1988.

Postupem času se sortiment rozrostl a firma se v současné době může pyšnit jednou maloobchodní prodejnou potravin a čtyřmi prodejnami chovatelských potřeb. Kromě centály v Hořovicích to jsou ještě prodejny v Berouně, v Příbrami a v Praze.

Další důležitou součástí je velkoobchodní prodej chovatelských potřeb a to zvláště krmiv pro psy a kočky. Pan Weber získal exkluzivní práva na dovoz a distribuci špičkových krmiv od kanadského výrobce Champion Petfoods. Jsou to krmiva ACANA a ORIJEN, která si svou cestu k zákazníkům našla díky své originalitě velmi brzy. ACANA vznikla v roce 1985 a ORIJEN v roce 2005. Tyto značky jsou velice vyhledávány nejen odbornou veřejností, chovateli, ale i všemi milovníky psů a koček po celém světě. Výrobce těchto krmiv své receptury stále zdokonaluje a přibližuje je tak čím dál více stravě, kterou by se psi a kočky živili ve volné přírodě. Tato biologicky vhodná oceňovaná krmiva můžete najít ve více než 500 chovatelských potřebách po celé České republice.

Firma WEBER-MLÝN se za dobu své existence úctyhodně rozrostla - z původních šesti na nynějších 25 zaměstnanců, kteří se snaží vyhovět tomu, co naši zákazníci potřebují. Jedním ze spokojených zákazníků, kterých zavítá do naší prodejny v Hořovicích průměrně 100 denně, je i herec Martin Zounar. Firma se neustále rozvíjí, přičemž mezi největší milník patří jistě vybudování pobočky na Slovensku v roce 2015, která funguje zcela samostatně stejně jako pobočka v Česku.

Rozrostl se nejen počet zaměstnanců firmy, ale i rodina pana Webera. Ten se může pochlubit čtyřmi dětmi, čtyřmi vnučkami a jedním vnukem.

Vztah k městu Hořovice vyjadřuje firma WEBER-MLÝN sponzorováním místních klubů a organizací (např. Hořovičtí kynologové a fotbalový klub FK Hořovicko). Mimo místní aktivity firma sponzoruje každým rokem několik kynologických akcí vč. národní výstavy psů v Klatovech, závodu SpeedMaster a další.

Jako velcí milovníci zvířat se zaměřujeme především na spokojenost mazlíčků, ale i jejich páníčků.

Fotografie domu - WEBER-MLÝN.cz


Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ACANA) | Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN) | Konzervy Prince pro psy a kočky
Biologicky vhodné granule pro psy a kočky | Hrudkovací a silikátové stelivo pro kočky | Papillon hračky, pelechy
WEBER-MLYN.cz - Výhradní dovozce krmiv značky Acana a Orijen. | Code and design by BlackWEB