WEBER-MLÝN.cz ESHOP WEBER-MLÝN.cz

KONZERVY PRINCE PRO PSY A KOČKY


Jedinečnost má jméno konzervy Prince pro psy a kočky

Jsme jedni z prvních, kdo nabízí vysokou kvalitu produktů z kvalitních přírodních surovin, čehož jasným dokladem jsou konzervy Prince pro psy a kočky. Jsme pyšní na to, že jsme jedineční. Konzervy Prince pro psy a kočky jsou toho dokladem, ať sáhnete po jakékoli z nich.

Konzervy Prince pro psy a kočky se skládají z nejlepších surovin. Vysoký obsah masa, to jsou konzervy Prince pro psy a kočky

Konzervy Prince pro psy a kočky jsou jedinečné hned z několika důvodů. Zdrojem našich krmiv jsou ty nejlepší suroviny a díky obsahu ryb a masa mají krmiva ty nejvyšší nutriční hodnoty, dávají nám tak možnost exotické volby. V konzervách Prince pro psy a kočky jsou to například velbloud, bizon, pakůň hřivnatý, klokan, koza, krevety či humr.

Konzervy Prince pro psy a kočky – krmivo Prince premium

Výběr prémiových krmiv v konzervách Prince pro psy a kočky byl navržen tak, aby vyhovoval všem zdravým psům i těm, co trpí alergiemi. Vyvážená strava – čerstvé kusy vysoce kvalitních exotických mas (bez gmo) společně s přírodními surovinami: zelenina, ovoce a byliny podporují vše okolo dobrého zdraví a tělesné kondice u psů každého věku. Konzervy Prince pro psy a kočky mají zaručenou kvalitu – krmivo Prince premium je vyrobeno v Německu.

Konzervy Prince pro psy a kočky – krmivo Princess premium klasik

Další z možností v nabídce konzerv Prince pro psy a kočky je »Princess prémiová kvalita«, která znázorňuje vylepšené složení. Krmivo pro dospělé kočky obsahuje 54 % čerstvého přírodního masa. Konzervy Prince pro psy a kočky jsou plné živin, které optimalizují imunitní systém, podporují trávení a napomáhají při každodenním stresu a infekci. Výhodou je i široký výběr pro potřeby každé kočky.

Konzervy PRINCE pro psy a koky

Konzervy Prince pro psy a kočky – Princess prémiové čerstvé maso

Konzervy Prince pro psy a kočky mají svoji kvalitu, ať si vyberete jakoukoli. Nicméně Princess prémiová kvalita znázorňuje vylepšené složení. Krmivo pro dospělé kočky obsahuje 54 % čerstvého přírodního masa – krmivo je plné živin, které optimalizují imunitní systém, podporují trávení a napomáhají při každodenním stresu a infekci. Konzervy Prince pro psy a kočky, to je široký výběr rozmanitých a chutných receptur.

Konzervy Prince pro psy a kočky – krmivo Princess prémiová přírodní síla. Chutné a zdravé jako všechny konzervy Prince pro psy a kočky

Jedinečné receptury řady Princess Premium se vyznačují rozmanitým výběrem kvalitních mas s vysokým obsahem proteinů, které jsou doplněny zeleninou, ovocem, bylinami, výtažky z bylin a vitamíny. Jsou chutné a zdraví jako všechny konzervy Prince pro psy a kočky. Hodí se pro koťata, dospělé i starší kočky, jsou ideální pro vybíravé jedlíky a k míchání se suchým krmivem. Při koupi některé z konzerv Prince pro psy a kočky jistě nebudete litovat!

Konzervy Prince pro psy a kočky – krmivo Princess prémiová řada

A ještě jednou konzervy Prince pro psy a kočky! »Princess prémiová kvalita« znázorňuje vylepšené složení. Krmivo Adult cat obsahuje až 76 % čerstvého přírodního masa – je plné živin, které optimalizují imunitní systém, podporují trávení a napomáhají při každodenním stresu a infekci. V rámci řady konzerv Prince pro psy a kočky jsou tyto ideální pro kočky s citlivým žaludkem.


Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ACANA) | Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN) | Konzervy Prince pro psy a kočky
Biologicky vhodné granule pro psy a kočky | Hrudkovací a silikátové stelivo pro kočky | Papillon hračky, pelechy
WEBER-MLYN.cz - Výhradní dovozce krmiv značky Acana a Orijen. | Code and design by BlackWEB