WEBER-MLÝN.cz ESHOP WEBER-MLÝN.cz

Zastupované značky

Logo Champion Petfoods - WEBER-MLÝN.cz

CHAMPION PETFOODS
je na rozdíl od obchodních společností, které prodávají - ale ve skutečnosti nevyrábějí - mnoho současných komerčních krmiv, rodinná firma s tradicí od roku 1985 vyrábějící krmiva. Máme jediné poslání: VYRÁBĚT KRMIVA SVĚTOVÉ KVALITY Z ČERSVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Krmiva ACANA se vyrábějí výhradně v oceněných podnicích ve slunné Albertě, prodávají se ve více než 50 zemích světa a jsou certifikována kanadskou vládou. Splňují tedy všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv. Jakožto menší výrobce nepoužíváme levné komoditní suroviny od dodavatelů, které neznáme a s nimiž jsme se nikdy nesetkali. Naopak se zaměrujeme na špičkové suroviny chované a lovené přímo v našem regionu. Dodavatelé, které osobně známe a kterým důvěřujeme, nám je DENNĚ přivážejí ČERSTVÉ. Dodržujeme vysoce kvalitní postupy. Jsme hrdí na to, že podle našich zákazníků máme pověst nejlepšího výrobce krmiv na světě.

Od společnosti působících na trhu a nadnárodních společností se ovšem nejvíce odlišujeme tím, že máme o psy a kočky opravdový zájem. Když jsme vyvíjeli krmivo určené k výživě všech psů a koček a připravené tak, jak zamýšlela sama příroda - mysleli jsme i na naše vlastní mazlíčky.


Logo ACANA - WEBER-MLÝN.cz

KRMIVA ACANA
- světová třída, čerstvé místní suroviny

95% surovin krmiva ACANA je pěstováno, chováno a loveno v západní Kanadě lidmi, které známe a kterým věříme. Každá granule acana je vyrobena s nejvetší péčí v naší vlastní továrne v Morinville, Albertě. Všechny receptury krmiva acana charakterizují čerstvé a rozmanité suroviny, abychom se co nejvíce priblížili přirozené stravě psů a koček.

ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů a koček, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetne volně chovaných kuřat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou zmražené a neobsahují ani konzervanty.

Více o produktu na www.acana.cz.


Logo ORIJEN - WEBER-MLÝN.cz

ORIJEN
- biologicky vhodné krmivo

Koncept biologicky vhodného krmiva je jednoduchý: zahrnutí čerstvých potravin, které psi ve svém přirozeném prostředí jedí (ve vyváženém poměru a množství), a vynechání surovin – jako cereální obiloviny a rostlinné oleje, které nespadají do jejich přirozené stravy.

ORIJEN je vyroben za použití čerstvého masa ze západokanadského regionu jako je maso kuřat, krůt, kachen, jehňat, divokých kanců a bizonů z volných výběhů místních prérijních farem a pstruhů, síhu, candátů, lososů, sleďů a platýsů z křišťálově čistých vod západokanadských jezer a pobřežních vod Severního Tichého oceánu. Všechny suroviny jsou požívány tak, aby obsáhly celou rozmanitost zdrojů živočišných proteinů, přesne podle stravy, kterou by psi konzumovali v divočine.

Namísto obilovin jsou v ORIJENU použity zelenina a ovoce, které představují důležitý zdroj vitamínů a minerálů, doplněné velkým množstvím bylinných složek pro celkové posílení organismu. BIOLOGICKY VHODNÝ ORIJEN představuje vrchol ve výžive vašeho psího společníka, přesne tak, jak zamýšlela sama Matka Příroda.

Více o produktu na www.orijen.cz.


Logo CALIOPSIS - WEBER-MLÝN.cz

CALIOPSIS
- 100% přírodní hrudkovací stelivo pro kočky a ostatní drobná domácí zvířata chovaná v domácnostech.

Ekologické hrudkovací stelivo CALIOPSIS je vyrobeno z kvalitního 100% přírodního bentonitu. Tato hygienická podestýlka je určena kočkám a ostatním drobným domácím zvířatům chovaným v domácnostech. Výborně pohlcuje vlhkost, neutralizuje pachy, tvoří kompaktní hrudky a vyznačuje se minimální prašností. Aromatizované stelivo zanechává po použití příjemnou vůni.

Výrobek je ekologicky a zdravotně absolutně nezávadný. Po použití se může kompostovat, nebo likvidovat s běžným domovním odpadem.

Výrobky CALIOPSIS CLASSIC, CALIOPSIS SOFT, CALIOPSIS VŮNĚ MOŘE, CALIOPSIS VŮNĚ LEVANDULE A CALIOPSIS VŮNĚ LESA, zakoupíte ve specializovaných prodejnách chovatelských potřeb v atraktivním 5 l balení.

Caliopsis se jako jediné stelivo skládá ze čtyř ložisek - z CZ, SK, PL a Ukrajiny.

Vyrobeno pro: Weber-mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, tel.: 311 514 300, e-mail: orijen@acana.cz

Logo CALIOPSIS - WEBER-MLÝN.cz


Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ACANA) | Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN) | Konzervy Prince pro psy a kočky
Biologicky vhodné granule pro psy a kočky | Hrudkovací a silikátové stelivo pro kočky | Papillon hračky, pelechy
WEBER-MLYN.cz - Výhradní dovozce krmiv značky Acana a Orijen. | Code and design by BlackWEB